3. Uluslararası Türkiye ve Türkiye Çalışmaları Konferansı, 27-30 Haziran 2016, Atina, Yunanistan
Yüklə 23.9 Kb.
tarix24.04.2016
ölçüsü23.9 Kb.
ATİNA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
BAŞVURU FORMU

3. Uluslararası Türkiye ve Türkiye Çalışmaları Konferansı, 27-30 Haziran 2016, Atina, Yunanistan

Referans No. (Sunum yapılacaksa):

Unvan

 Dr.  Bay  Bayan  Diğer (Belirtiniz):

Adı
Soyadı
Pozisyon
Kurum
Ülke
E-mail
Telefon
Bir seansa gönüllü olarak başkanlık yapmak istiyorum: ¨EVET ¨HAYIR

Sunumunuzun Başlığı (Sunum yapılacaksa):


İkince Yazar (Varsa):


Lütfen bir katılım ücreti türünü seçiniz (dört katılım ücreti türü vardır- detaylar için buraya tıklayınız):

¨ A) €540 (Euro) konferans otelinde 2 gece konaklamayı, sabah kahvaltılarını tüm vergileri, bütün oturumlara erişimi, 2 öğle yemeğini, kahve molalarını ve konferans materyallerini kapsar. Oda da iki kişi kalınacaksa ücrete 40 Euro eklenir.

¨ B) €1200 (Euro) konferans otelinde 4 gece konaklamayı, sabah kahvaltılarını tüm vergileri, tüm sosyal ve eğitsel etkinliklere katılımı, tüm oturumlara erişimi, 2 öğle yemeğini, kahve molalarını ve konferans materyallerini kapsar. Oda da iki kişi kalınacaksa ücrete 80 Euro eklenir.

¨ C) €400 (Euro) tüm seanslara erişimi, 2 öğle yemeğini, kahve molalarını ve konferans materyallerini kapsar.

¨ D) €2000 (Euro) İki kişi için konferans otelinde lüks bir odada 4 gece konaklamayı (odanın uygunluğu göz önünde bulundurulur), kahvaltıyı, tüm vergileri, havaalanı transferlerini, konferansın ilk iki gününde ulaşımı, iki kişi için sosyal ve eğitsel etkinlikleri, tüm oturumlara erişimi, iki öğle yemeğini, kahve molalarını ve konferans materyallerini kapsar. Bu seçenek konferans seansları için bir kayıt ücretini kapsar. Eşlik eden kişiler eğer ki seanslara katılmayacaklarsa katılım ücreti ödemeyeceklerdir. Tabi ki, sunum yapacak olan yardımcı yazarlar tam kayıt ücret olan 400 Euro’yu ödeyeceklerdir.

Lütfen Konferans otelinde oda ayırtınız: Tek Kişilik Çift kişilik (Aşağıda belirtilen günlerde) (Çift kişilik odalarda gecelik ekstra 20 Euro alınmaktadır.):

Varış Tarihi: Ayrılış Tarihi:

____kalınacak toplam gece sayısı x _____ gecelik ücret = ______ toplam konaklama ücreti

Uygunluk ve giderler, ek olarak konaklanacak günler ayarlanabilir. Tek kişilik bir oda kahvaltı ve vergiler dâhil 150 Euro, çift kişilik oda ise 170 Euro’dur. Otelin ismi konferanstan 1-2 hafta önce belli olacaktır. Eşlik eden kişiler kayıt ücreti ödemek zorunda değillerdir, konferansta sadece katılmak istedikleri etkinliklerin ücretini ödeyeceklerdir. Sunumlar kayıtlı ve eşlik eden katılımcı başına bir adet olmak üzere sınırlandırılmıştır. Sosyal programın detaylarına (yemek menüleri dâhil olmak üzere) http://www.atiner.gr/turkey-t/soc adresinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki etkinliklere de katılacağım (öndeki boşluk kişi sayısını belirtir):

____ Pazartesi (Konferansın ilk günü) Öğle Yemeği (Kayıt olanlara ücretsiz aksi halde 30 Euro)

____ Pazartesi (Konferansın ilk günü)Yemekli Yunan Eğlence Gecesi (Sadece (b) & (d) ile kayıtlı olanlara ücretsiz aksi halde 60 Euro)

____ Salı (Konferansın ikinci günü) Öğle Yemeği (Kayıt olanlara ücretsiz aksi halde 30 Euro)

____ Salı (Konferansın ikinci günü) Atina Turu: Eski ve Yeni Eğitsel Şehir Yürüyüşü (Sadece (b) & (d) ile kayıtlı olanlara ücretsiz aksi halde 50 Euro) Ayrılış saati 17.30 Dönüş saati 20.30

____ Salı (Konferansın ikinci günü) Akşam Yemeği Akşam Yemeği (Sadece (b) & (d) ile kayıtlı olanlara ücretsiz aksi halde 40 Euro)

____ Çarşamba (Konferansın üçüncü günü) Ege adaları gezisi, Pire Kentine geçiş ve bot turu (Sadece (b) & (d) ile kayıt olanlara ücretsiz, aksi halde 100 Euro). Ayrılış saati 07.00 Dönüş saati 20.30. Aigina, Hydra, Poros adalarına gezi.

____ Perşembe (Konferansın dördüncü günü) Öğle Yemekli Delphi Ziyareti Sadece (b) & (d) ile kayıtlı olanlara ücretsiz aksi halde 100 Euro) Ayrılış saati 08.00 Dönüş saati 19.30__________Yukarıdaki Etkinliklerin Toplam Tutarı

Konaklama ücreti dâhil olmak üzere tüm ücretler önceden ödenmelidir. (a) ve (c) kayıt ücretleri için iade yoktur. Ücretler kayıtlarınızın işlenmesinin sabit giderlerini de kapsamaktadır. Eğer bir ay önceden haber verilirse (b) ve (d) kayıt ücretleri için 540 Euro iptal ücreti bulunmaktadır. Kayıt ücreti içerisinde bulunmayan etkinlikler için iki hafta önceden haber verilmek suretiyle tüm miktar iade edilir. Lütfen kayıt ücretini toplam konaklama ücretine ve etkinliklerin toplam giderlerine eklemeyi unutmayınız.Ödeme Şekli (Banka havalesini tercih ederseniz, hesap bilgileri için lütfen bize mail atın: atiner@atiner.gr) veya Kredi Kartı ile ödemek isterseniz:

 Visa  MasterCard  American ExpressToplam miktar (Euro cinsinden):

Kart #:

*CVV #:

Son Kullanma Tarihi:

Adı:

İmza:

*Kredi kartınızın arka yüzünde yazılı olan 3 haneli güvenlik numarasıdır.
Güvenlik nedenlerinden dolayı bu formu yazdırıp postayla gönderin veya (+ 30 210 3634209) numarasına fakslayın. Ulaştığında maille size geri bildirimde bulunacağız. Mail atmak isterseniz, atiner@atiner.gr adresine gönderebilirsiniz. Başvuru formlarını postayla, maille ya da faksla gönderen konferans katılımcıları ATINER’in konferans katılımı hükümlerini ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar. (buraya tıklayın).Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə