Ne periudhën prej 03 deri më 21 dhjetor, prej ora 09 deri 16,00
Yüklə 6.46 Kb.
tarix24.04.2016
ölçüsü6.46 Kb.
Paraqituni për pjesëmarrje në aksionin “Ngjyrat e Vitit të Ri të Shkupit 2008”.

Qytetarë të cilët janë të interesuar të marrin pjesë në aksionin “Ngjyrat e Vitit të Ri të Shkupit 2008”, mund të paraqiten në numrin e telefonit 329 72 65, ne periudhën prej 03 deri më 21 dhjetor, prej ora 09 deri 16,00.


Foto nga objektet e zbukuruara së bashku me të dhënat për emrin dhe mbiemrin e pronarit, numrin e telefonit dhe adresën mund të i dërgojnë në e-mail adresën mediumi@skopje.gov.mk ose në adresën rruga Ilinden pn, me shenjën për aksionin “Ngjyrat e Vitit të Ri të Shkupit 2008”.

Qyteti i Shkupit, këtë vit, do të zgjedh:
  • shtëpi me oborr më së miri e zbukuruar,  • objekt afarist i zbukuruar, kafene, restoran, vitrinë dyqani e tjera.


- oborri më i zbukuruar i shkollës së mesme.

Qyteti i shkupit i fton qytetarët të marrin pjesë në aksion, e me këtë të kontribuojmë së bashku për pamje festive më të bukur të qytetit tonë.


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə