Bakı Şəhər Xalq Teatrları Festivalının baxış müsabiqəsinin qrafiki




Yüklə 34.47 Kb.
tarix05.04.2016
ölçüsü34.47 Kb.
Bakı Şəhər Xalq Teatrları Festivalının baxış müsabiqəsinin qrafiki





İştirak edən kollektivlərin adı

Keçirilmə yeri

Tarix və saat

Rejissorun adı

Müəllifin və tamaşanın adı

1

İ.Əbilov adına Mədəniyyət Mərkəzinin Ə.Ələkbərov adına Xalq teatrı

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

18 aprel 2011-ci il

Saat 10:00



Qurbanəli Mürsəlov

Samir Sədaqətoğlu “Azadlıq həzzi”

2

Badamdar qəsəbə Mədəniyyət evinin Xalq teatrı

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

18 aprel 2011-ci il

Saat 11:30



İbadova Təhminə

Şəbnəm Xeyrullayeva “Tut”

3

Ə.Paşayev adına Mədənəniyyət evinin dram dərnəyi

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

18 aprel 2011-ci il

Saat 14:00



Mirzəyev Mirzəağa

Vüqar Haqverdiyev “Başına and içdiyimiz başımıza çıxdı”

4

Nizami rayon Mədəniyyət Mərkəzinin M.Müşfiq adına Xalq teatrı

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

18 aprel 2011-ci il

Saat 15:30



Qurbanəli Mürsəlov

Zaur Məlikzadə “Zirzəmi”

5

H.Sarabski adına Mədəniyyət evinin Xalq teatrı

H.Sarabski adına Mədəniyyət evi

18 aprel 2011-ci il

Saat 17:00



Əliyev Oqtay

Arzu Soltan “Azərin qərarı”

6

H.Abbasov adına Mədəniyyət evinin kukla teatrı

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

19 aprel 2011-ci il

Saat 10:00



Naibə Əsədova

Azərbaycan xalq nağılı “Şəngülüm, Şüngülüm, Məngülüm”

7

H.Abbasov adına Mədəniyyət evinin dram dərnəyi

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

19 aprel 2011-ci il

Saat 11:30



Mehriban Məmməd-hüseynzadə

Sevinc Əliyeva “Vətən daşları”

8

R.Axundov adına Mədəniyyət evinin S.Ruhulla adına Xalq teatrı

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

19 aprel 2011-ci il

Saat 14:00



Xəyalə Meydanova

Vüqar Haqverdiyev “Ağlagəlməz fırıldaq”

9

Şüvəlan qəsəbə Mədəniyyət evinin dram dərnəyi

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

19 aprel 2011-ci il

Saat 15:30



İbadov Vasif

Nadiyə Qafarova “Tyaqostnaya starost” (Məşəqqətli qocalıq)

10

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzinin “Mərdəkan” Xalq teatrı

Nizami adına Mədəniyyət Mərkəzi

19 aprel 2011-ci il

Saat 17:00



Elgün Əliyev

Samir Sədaqətoğlu “Bir redaksiyada”

11

Xətai rayon Mədəniyyət Mərkəzinin Qaravəlli Xalq teatrı

Binəqədi rayon Mədəniyyət Mərkəzi

20 aprel 2011-ci il

Saat 10:00



Sərvər Əliyev

Samir Sədaqətoğlu “Yerə-göyə sığmayan”

12

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evinin Xalq teatrı

Binəqədi rayon Mədəniyyət Mərkəzi

20 aprel 2011-ci il

Saat 11:30



Dilşad Rəhimli

Qardaşxan Fərzi “Təhha palıd”

13

M.Ə.Sabir adına Balaxanı qəsəbə Mədəniyyət evinin Kukla Xalq teatrı

Binəqədi rayon Mədəniyyət Mərkəzi

20 aprel 2011-ci il

Saat 14:00



Əzimov Akif

Azərbaycan xalq nağılı “Boz qurdun nağılı”

14

Binəqədi rayon Mədəniyyət Mərkəzinin A.Qurbanov adına Xalq teatrı

Binəqədi rayon Mədəniyyət Mərkəzi

20 aprel 2011-ci il

Saat 15:30



Əlvan Abdullayev

Şəbnəm Xeyrullayeva “Heykəl danışır”


baku-art.az


Verilənlər bazası müəlliflik hüququ ilə müdafiə olunur ©www.azrefs.org 2016
rəhbərliyinə müraciət

    Ana səhifə